MOBİLYA’da İLK DOKUNUŞ!

MOBİLYA’da İLK DOKUNUŞ!   

Genellikle mobilya denilince insanların aklına hep kocaman parçalar ve büyük yer kaplayan ürünler gelmektedir aslında insanlarda yer alan bu algıyı yok edebilmek küçük değişiklikler yaparak mümkün hale gelmektedir. İşte burada devreye mobilyanın süsü bir diğer adıyla Mobilya Aksesuarları devreye girmektedir.
İşte o ilk dokunuş her zaman o minik ürünlere olur. Mobilyaya aslında albeni katan ve insanların dokunduğu anda hislerine hitap eden Mobilya aksesuarları seçilen mobilyada en belirgin özellik olmuştur.

Peki nedir bu Mobilya Aksesuarları?

Mobilya Aksesuarları kullanılan tüm mobilyalara asıl can katan değerlerdir. İlk etapta kimsenin önem vermediği fakat zamanı geldiğinde ise ne kadar önem arz ettiği anlaşılan ürünlerdir.

Bunlardan birkaçını şu şekilde sayabiliriz, Mobilya Bağlantı Elemanları, Mobilya Kulpları, Mobilya Ayakları, PVC Kenar Bantları, Tekerler, Mobilya Boyaları, Tutkal ve yapıştırıcılar, Zımpara grupları, Alüminyum Profiller, Vida Grupları, Kapı Kolları vs.

Mobilya Aksesuarlarında Kalite Şart!

Mobilyalar görücüye çıkmadan önce hazırlanırken mobilya aksesuarlarının ne denli önemli olduğu daha çok anlaşılmaktadır.
Ne kadar kaliteli mobilya aksesuarları kullanılırsa o kadar kaliteli mobilya üretilmiş ve müşterilerin beğenisine sunulmuş olur.

Ne yazık ki bazı üretici firmalar tarafından yoğun rekabetten ötürü kalitesi daha düşük mobilya aksesuarları kullanılarak ürünler üretilmektedir. Fakat kısa süre sonra gelen yoğun müşteri şikayetleri ve piyasada kötü bir imaj bırakma durumu maalesef kaçınılmaz son olmaktadır.

Bu hataya düşen firmaların toplumumuzda bilinen bir atasözünün daha doğruluğunu ortaya koyar “Ucuz etin yahnisi olmaz”